XXVII Prezentacje Dorobku Artystycznego Przedszkoli „Z uśmiechem na buzi”

pp527_20170922

Dnia 23.05.2018r. w sali koncertowo – kinowej Centrum Kulturalno – Artystycznego w Kozienicach odbyły się XXVII Prezentacje Dorobku Artystycznego Przedszkoli „Z uśmiechem na buzi”. Na scenie zaprezentowali się artyści z pięciu kozienickich przedszkoli, przedszkola nr 6 w Świerżach Górnych oraz oddziału przedszkolnego działającego przy PSP nr 1. Organizatorami tegorocznego przeglądu było nasze przedszkole oraz PP nr 6 w Świerżach Górnych. Wsparcia udzielił także Kozienicki Dom Kultury. W gronie przybyłych na to wydarzenie gości znaleźli się m.in.: Burmistrz Gminy Kozienice Tomasz Śmietanka, gospodarz obiektu – Dyrektor KDK Elwira Kozłowska, Dyrektor PSSE w Kozienicach Krystyna Wilkowska oraz Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Kozienicach Bogumiła Iskra.

 

Comments are closed.