Witamy na naszej stronie!

Witamy na naszej stronie

Cieszymy się mogąc powitać wszystkich Państwa na nowo powstałej stronie Przedszkola Publicznego nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Kozienicach.Pomysł zrodził się z chęci lepszej komunikacji z szerokim gronem rodziców i przyjaciół. Wiemy, że byli Państwo zainteresowani różnymi informacjami bieżącymi dostępnymi w wersji elektronicznej, tak by można było korzystać z nich zza biurka, oraz zdjęciami swoich dzieci z odbywających się w przedszkolu rokrocznie imprez. Będą je mogli teraz Państwo przeglądać w naszej Galerii, bądź pobierać na stronie.Ponadto przygotowaliśmy zakładkę Kadra, w której zachęcamy do poznania naszej przedszkolnej załogi oraz zakładkę  Dokumenty, zawierającą druki do pobrania i regulaminy placówki. A więc do dzieła! Czekamy na wszelkie komentarze odnośnie zawartości, jak jeszcze możemy dla Państwa udoskonalić naszą stronę. ZAPRASZAMY!

 

Comments are closed.