UWAGA WAŻNA INFORMACJA REKRUTACJA- POTWIERDZENIE WOLI

frame_4_3946322552

Potwierdzenie przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia odbywać się będzie w terminie od 07.04.2021r do 15.04.2021r. do godziny 15.00.

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, w tym roku potwierdzenie woli odbywać się będzie w formie elektronicznej.

Instrukcje oraz druk oświadczenia potwierdzenia woli dostępne są w plikach do pobrania w aplikacji NABÓR VULCAN.

• Każdy z Państwa zobowiązany jest samodzielnie sprawdzić w aplikacji NABÓR VULCAN, czy jego dziecko zostało zakwalifikowane
  • Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy dyrektor@przedszkole5kozienice.pl lub telefonicznie (48 614-38-80)
  • Brak złożenia potwierdzenia woli przyjęcia we wskazanym terminie skutkować będzie nie przyjęciem
    kandydata do przedszkola

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.