Urodziny Wandy Chotomskiej – IV edycja konkursu 26. 10. 2016r.

pp508_20151211

Dnia 26.10.2016 roku w Publicznym Przedszkolu Nr 5 odbyła się IV edycja konkursu – Urodziny Wandy Chotomskiej pod tytułem” Zaczarowane wiersze”. Konkurs miał na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, a szczególnie poezji naszej patronki pani Wandy Chotomskiej.

Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem pt ” Królewna Śnieżka”, a następnie miała miejsce część konkursowa.

Dzieci recytowały wybrane przez siebie wiersze Wandy Chotomskiej oraz prezentowały prace plastyczne ilustrujące wybrany wiersz.

W konkursie udział wzięli reprezentanci przedszkoli z Kozienic oraz Świerży Górnych.

Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę każde dziecko otrzymało dyplom i książkę z wierszami Wandy Chotomskiej.