Urodziny Wandy Chotomskiej – III edycja konkursu

pp585_20151027

27 października 2015 roku w naszym przedszkolu odbyła się III edycja konkursu „Urodziny Wandy Chotomskiej”.

Celem konkursu jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci a szczególnie poezji naszej patronki pani Wandy Chotomskiej.

Uroczystość rozpoczął występ Kabaretu Horrorek. W role aktorów wcieliły się dzieci z grupy Tęczowe Nutki przygotowane przez nauczycielkę Hannę Smolarczyk. Przesłaniem kabaretu było unikanie nadmiernego jedzenia słodyczy oraz zdrowy tryb życia.

Po występie miała miejsce część konkursowa, czyli recytacja wybranych wierszy Wandy Chotomskiej oraz prezentacja prac plastycznych ilustrujących wiersze. W konkursie udział wzięli reprezentanci przedszkoli z Kozienic oraz Świerży Górnych. Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce.

 

Comments are closed.