Słoneczka i Motylki

20.01.2017 „Dzień Babci i Dziadka” w grupie Słoneczka. Prezentacja przedstawienia słowno-muzycznego pt. „Dziękujemy Babciu i Dziadku”.

09.02.2017 grupa Słoneczka i grupa Motylki w ramach tematyki tygodniowej były z wizytą w Sklepie Zoologicznym. Dowiedziały się o przebywających tam zwierzętach o ich życiu, wyglądzie.

22.02.2017 Wizyta w Bibliotece Miejskiej im. Ks. Stefana Siarczyńskiego w Kozienicach grupy Słoneczka i Motylki uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Dowiedziały się, w jaki sposób zostać czytelnikiem. Rozbudziły swoje zainteresowania książką. Dzieci podczas jednego ze swoich spacerów spotkały naszą wspaniałą poetkę panią Zosię Kucharską, którą serdecznie zaprosiły do przedszkola. Pani Zosia z radością przyjęła zaproszenie i uraczyła przedszkolaków swoimi wierszami, dzieci były zachwycone występem artystki i w ramach podziękowania wręczyły pani Zosi laurkę :-)

 

Comments are closed.