Pomoc psychologiczna dla mieszkańców Kozienic

frame_4_3946322552

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii oraz wynikających z tego zaostrzeń dotyczących naszego życia codziennego w wielu polskich rodzinach, ze względu na nakaz pozostania w domach oraz zamknięcie instytucji pomocowych czy terapeutycznych, dzieją się teraz prawdziwe ludzkie dramaty. Nasila się nie tylko przemoc w domach, w których już była. Co niepokojące przemoc pojawiła się w rodzinach, w których do tej pory nie było takiego problemu. Wzrasta też problem uzależnień czy depresji. W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady specjalisty.

 

Pomoc psychologiczną dla osób w kryzysie związanym z zagrożeniem epidemicznym świadczy psycholog dyżurujący pod numerem 519 724 252

dwa dni w tygodniu:

  • poniedziałki od 13.00 do 18.00,
  • środy od 8.00 do 12.00

oraz porady i konsultacje dotyczące uzależnień udzielane są od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 48 611 71 71

Nie czekaj! Daj sobie pomóc!

 

Comments are closed.