Pasowanie na przedszkolaka 16.11.2016 gr. VII Motylki

pp503_20161116

Mamo, Tato – jestem już prawdziwym przedszkolakiem dzieci z oddziału VII „Motylki” .

Dzień 16 listopada 2016 roku na długo pozostanie w pamięci dzieci 3/4 letnich i ich rodziców. Tego dnia odbyła się pierwsza uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości, następnie przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, a były to piosenki, wiersze, tańce oraz zabawa ruchowa.

Po części artystycznej rodzice wraz z dzieci złożyli ślubowanie, a pani dyrektor Cecylia Kinecka za pomocą zaczarowanego „ ołówka” dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek. Na zakończenie uroczystości pojawiła się niespodzianka – tort, którego wszyscy z apetytem skosztowali.

 

Comments are closed.