Logopeda poleca na ten tydzień

unnamed (1)

Na początek usprawnianie aparatu mowy z wiosennym wierszykiem mojego autorstwa.

Następnie ćwiczenie oddechowe.  Jest to propozycja zabawki i zabawy kształtującej siłę wydechu. Żabę z papieru wprawiamy w ruch przez mocne dmuchnięcie w słomkę. I … żaba odskakuje! Ciekawe, jak długi skok osiągną Wasze żaby, bo moja skakała całkiem daleko

Na koniec materiał do utrwalania poprawnej wymowy głosek. W załączniku znajdziecie spis wyrazów, wyrażeń i zdań z głoskami, które ćwiczycie: głoski szumiące, syczące, k, g, r. Jest też coś dla młodszych dzieci.

Drodzy Rodzice, jeśli macie pytania, wątpliwości, możecie kontaktować się ze mną mailowo.

Mój adres to: logopeda.olga.kowalczyk@op.pl

1. Wiosenny wierszyk – usprawniamy narządy mowy.

2. Ćwiczenie oddechowe.

 

Comments are closed.