Legia Warszawa 19.10.2017

pp529_20170219

W piątek 19.10.2017 nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Legii Warszawa wraz z maskotką Misiem Kazkiem. W spotkaniu wzięło udział 70 dzieci. Trenerzy rozmawiali z dziećmi na temat zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu, jeśli chcą osiągnąć takie sukcesy jak np. Piszczek czy Lewandowski. Uświadomili dzieciom, iż czekolada, chipsy i coca-cola są bardzo niezdrowe, a następnie pomalowali dzieciom buźki w barwy Legionistów i przeprowadzili z nimi rozgrzewkę. Miś Kazek stanął na bramce, a przedszkolaki oddawały strzały. Wszystkie dzieci otrzymały gadżety z Legii Warszawa oraz informację – ulotkę i zaproszenie do nowo powstałego w naszym mieście Przedszkola Piłkarskiego Legii Warszawa, w którym odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat. Na koniec wspólnie z reprezentantami Legii zaśpiewały piosenkę pt.”Zdrowe smaki” promującą zdrowe jedzenie. Wszystkie szczegóły związane z zapisami są dostępne pod tel: 695 022 224 lub adresem www.kozienice.legiasoccerschools.pl

 

Comments are closed.