INFROMACJA – OPIEKA STOMATOLOGICZNA

ankieta

Uprawnione do opieki stomatologicznej są dzieci 6 – letnie w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych. Opieka stomatologiczna obejmuje głównie działania profilaktyczne (przede wszystkim: przegląd stomatologiczny, instruktaż higieny jamy ustnej, fluoryzacja). Po wykonaniu przeglądów dzieci otrzymają program leczenia.

Realizacja usługi przewiduje dwie możliwości: w Dentobusie oraz w placówce stacjonarnej w Radomiu, ul. Beliny-Prażmowskiego 33 A.

W celu objęcia dziecka pomocą rodzic musi wypełnić oświadczenie i wyrazić zgodę na przeprowadzenie profilaktyki stomatologicznej. Wyrażenie takiej zgody nie jest tożsame z przynależnością i obowiązkiem leczenia w Centrum Medycznym Corten Medic. Po zebraniu wszystkich oświadczeń i przekazaniu ich do Corten Medic ustalony zostanie harmonogram badań. Po przeglądach u dziecka, rodzic otrzyma indywidualny plan leczenia.

Badania będą wykonywane tylko u dzieci, których rodzice wyrazili zgodę!

Szczegółowe informacje mogą uzyskać Państwo u nauczycieli grupy 6-letnich.

 

 

Comments are closed.