I Dzień Wiosny

pp507_20180112

Wiosna Tradycyjnie jak co roku dnia 21. 03. 2017r. dzieci obchodziły pierwszy dzień wiosny. Przedszkolaki z grupy VI i VII wykonały wspólnie z nauczycielkami Panią Marzannę, która była symbolem pożegnania Pani Zimy. Z piosenką na ustach, z uśmiechem na twarzy przywitały nową porę roku – WIOSNĘ. Dzieci z grupy ” MISIE URWISIE” dla całego przedszkola wystawiły teatrzyk pt: ” Powitanie wiosny”. Młodzi aktorzy pod kierunkiem Pani Małgorzaty Olewińskiej w przedstawieniu uczcili ten dzień pochodem z Marzanną żegnając zimową pannę, a szukając wiosny. Dnia 24. 03. 2017r. grupa Misiów Urwisiów zaprezentowała swój występ dla przedszkolaków w Ogrodzie Jordanowskim. Za przepiękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz pamiątkową laurką.

 

Comments are closed.