DZIEŃ DZIECKA 01.06.2017

pp510_20180321

Dzień dziecka przebiegł bardzo radośnie. Nasze przedszkole odwiedzili goście tj. przedstawiciele KS Energia Kozienice. Zawodnicy sekcji kolarskiej Kamil Jeżak i Mikołaj Wieczorek zaprezentowali zgromadzonym dzieciom jak bezpiecznie zachowywać się podczas jazdy rowerem. Został również zaprezentowany pokaz pierwszej pomocy przez ratownika medycznego z firmy Neo-Med Arkadiusza Sosińskiego na jednym z kolarzy. Pokaz swoich umiejętności piłkarskich zaprezentowało dwóch świetnych piłkarzy Viktor Putin oraz Eugeniusz Kołodziejczyk, którzy pokazali kilka sztuczek z piłką co wzbudzało duży zachwyt wśród dzieci . Na plac przedszkolny wjechały 3 piękne motory z grupy motocyklowej HUSARR z Kozienic co było jedną z niespodzianek dla dzieci.

Dzieci zadawały dużo pytań do pasjonatów motorów i robiono sobie pamiątkowe zdjęcia. Panowie opowiadali dzieciom o bezpiecznym zachowaniu na drodze i swoich podróżach.

Przez cały pobyt w przedszkolu dzieci z grup miały wiele niespodzianek. Natomiast dzieci z naszej filii w Ogródku Jordanowskim „Motylki” i „Słoneczka” korzystały z samochodów akumulatorowych, dekorowały swoje balony, z udziałem których wykonywały tańce, zabawy ruchowe przy dziecięcych hitach. Otrzymały z kolorowych balonów skręcane przez Panie pieski oraz kolorowe kwiaty. Był czas oczywiście również na gościnę. Dzieci w ramach drugiego śniadania otrzymały w tym dniu przepyszne lody, cukierki owoce, do domu paczki z łakociami.

 

Comments are closed.