Bal karnawałowy – 16 stycznia 2014 r.

dsc00507

16 stycznia 2014 r. odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Przedszkolaki przebrane w stroje księżniczek, wróżek, skrzatów oraz innych postaci bajkowych wspaniale bawiły się przy dźwiękach muzyki. Zanim rozpoczęto zabawę dla uczestników przygotowano niespodziankę.

dsc00543

Było nią przedstawienie baśniowe pt „Ambaras”, w którym wystąpili rodzice dzieci z grupy „Tęczowe Nutki”, pod kierunkiem nauczycielki Małgorzaty Olewińskiej. Po przedstawieniu przyszedł czas na zabawę karnawałową. Oprawę muzyczną zapewnił Jacek Zelga. Bal rozpoczęto polonezem. Później były tańce z różnych stron świata. Dzięki tej muzycznej podróży dzieci odwiedziły takie kraje jak Rosja, Czechy, Francja. Tutaj jak na stolicę mody przystało, zorganizowano pokaz mody.

dsc00365

 

 

Pełna galeria z zabawy karnawałowej.

(Kliknij, aby obejrzeć)

 

Comments are closed.