spis_cka plakat-1

Narodowy Spis powszechny w kawiarni Kozienickiego Centrum Kulturalno-Artystycznego.

Gminne Biuro Spisowe w Kozienicach zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice, którzy nie dopełnili jeszcze obowiązku spisowego do spisania się w kawiarni

Dowiedz się więcej


Pakiet 14 - Miesiąc do końca NSP

Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Dowiedz się więcej


Pakiet 14 - Jak spisać się szybko

Jak spisać się szybko?

Już wrzesień, a Ty wciąż się nie spisałeś? Sprawdź, jak możesz wypełnić obowiązek spisowy szybko, bezpiecznie i wtedy, kiedy chcesz.

Dowiedz się więcej


pakiet 13 - Nie bój sie spisu

Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja

Pierwszy spis powszechny odbył się w Polsce równo 100 lat temu.

Dowiedz się więcej


Zajęcia adaptacyjne – Oddział I KRASNOLUDKI

Zapraszam dzieci 3 – letnie z oddziału I – ego KRASNOLUDKI  na zajęcia adaptacyjne w dniach 24, 25.08.2021 o godzinie 16.30. wychowawca : Aleksandra Smolarczyk Proszę umieść na stronie przedszkola. Dzięki!


Pakiet 12 - Dlaczego spisywane są mieszkania

Po co komu wiedza o mieszkaniach?

Pełna nazwa spisu – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – pokazuje, jak ważne w spisie jest zbadanie sytuacji mieszkaniowej w Polsce. Ma ona bowiem ogromne przełożenie na sytuację społeczną oraz demograficzną naszego kraju.

Dowiedz się więcej


Nakręć film o spisie i wygrywaj!

Taka historia zdarza się raz na 10 lat! Przygotuj krótki maksymalnie dwuminutowy film zachęcający do udziału w spisie powszechnym. Masz szanse na atrakcyjne nagrody, w tym telewizyjną emisję Twojego dzieła!

Dowiedz się więcej


Pakiet 10 - wynik na półmetku NSP 2021

Półmetek spisu – zaczyna się wyścig z czasem

Miłośnicy piłki nożnej wiedzą, że druga połowa meczu jest znacznie ważniejsza i bardziej emocjonująca. Podobnie jest z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Druga połowa NSP 2021 (lipiec-wrzesień) będzie czasem bardzo intensywnych starań o pełny stuprocentowy wynik. Wciąż bowiem obowiązku spisowego nie wypełniło niespełna 60% mieszkańców Mazowsza.

Dowiedz się więcej


Pakiet 9 - Grzywna za brak udziału w spisie

Spisz się, jeśli nie chcesz zapłacić grzywny!

Obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) jest nałożony na Ciebie mocą ustawy. Jeśli uporczywie będziesz odmawiać spisania się, grozi Ci kara grzywny w wysokości nawet do 5 tys. złotych! Już trwają przygotowania pierwszych wniosków do sądu.

Dowiedz się więcej


Pakiet 9 - Ostatnia szansa (loteria NSP)

To ostatnia szansa! Spisz się i wygraj samochód w Loterii NSP 2021!

Spisując się przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) nie tylko wypełniasz ciążący na Tobie obowiązek, ale dajesz też sobie szansę na atrakcyjne nagrody (w tym samochód!). Wystarczy pobrać unikatowy kod potwierdzający samospis internetowy i zarejestrować się w spisowej loterii. Masz na to czas tylko do 7 lipca!

Dowiedz się więcej